Як виявилося, шахрайка у Павлограді отримала з рук самотнього переселенця 600 000 грн., 17 000 доларів США та 3 000 євро

0
438

Стали відомі подробиці вилучення шахрайкою великої суми грошей у самотнього переселенця, який знайшов притулок у Павлограді.

Виявляється, шахрайка випадково зайшла до під’їзду, випадково подзвонила в двері самотньому пенсіонеру, у якого вдома випадково зберігалося близько 1,5 млн грн. Дивовижно.

Як можна дізнатися з матеріалів Павлоградського суду, уродженка м. Горлівка, одягнута у біле пальто, яка має на утриманні трьох дітей 23 березня прибула до м. Павлоград, для підшукування місця та осіб, майном яких можливо заволодіти шахрайським шляхом.

Приблизно о 12 годині 00 хвилин, проходячи повз будинок вона побачила, що металеві двері у під`їзд №1 відчинені та піднялась на п`ятий поверх вищевказаного під`їзду, де подзвонила в двері квартири, у якій проживає раніше незнайомий їй чоловік похилого віку, який самостійно відчинив їй двері.

Вона повідомила чоловіку неправдиві відомості, а саме: що вона є сестрою працівниці банку «Світлани» та повідомила, що грошові кошти, які знаходяться у чоловіка є фальшивими, та їх необхідно терміново замінити.

Він повірив та, будучи впевненим, що прохання останньої є правомірним та необхідним для нього, зібрав грошові кошти, які знаходились, а саме: 600 000 гривень 00 копійок та грошові кошти в іноземній валюті 17 000 доларів США, що відповідно до довідки НБУ на 23.03.2023 складає 604 520 гривні 00 копійок, а також грошові кошти в іноземній валюті 3 000 ЄВРО, що відповідно до довідки НБУ на 23.03.2023 складає 118 260 гривні 00 копійок, що у загальній сумі складає 1 322 780 гривень 00 копійок, після чого добровільно передав грошові кошти, яка поклала їх до паперового конверту.

Жінка взяла до рук паперовий конверт, у якому знаходились вищевказані грошові кошти, у загальній сумі 1 322 780 гривень 00 копійок, та залишила останньому конверти з серветками, після чого пішла з місця вчинення злочину.

Умисні дії підозрюваної кваліфіковані за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене в особливо великих розмірах.

Підозрювана була затримана в пункті пропуску “Шегині” 30.03.2023 о 20:50.

Підозрювана в судовому засіданні заперечувала проти застосування до неї запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, просила застосувати домашній арешт, вона проживає одна з трьома дітьми вже рік, за договором оренди на 5 років, який є, але не може надати, батько дітей з ними не живе, він живе в м. Дніпро, про підозру вона не знала, з мамою не спілкувалась, так як в неї не було телефону, мати не грамотна, про виїзд з дітьми за кордон нікого не повідомляла, хотіла вивезти дітей за кордон з сестрою, а сама повернутись в Україну, щоб діти там отримували кошти. Щодо підозри зазначила, що вона нічого не вчиняла, не знаю чому на неї вказують потерпілі та свідки, в цей день вона була в м. Дніпро, але доказів цього не має. Діти зараз перебувають з її мамою.

Суд постановив:

Застосувати до підозрюваної  запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів до 17:30 год 28 травня 2023 року. Встановити заставу у розмірі 550 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 1 476 200 гривень (один мільйон чотириста сімдесят шість тисяч двісті).

Читайте: Використовуючи свою красу, шахрайка у Павлограді обікрала 81-го переселенця

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ