Серед вихованців дитсадка “Колобок” шукали таланти

0
1040

В Павлограді широко пройшло святкування Дня української писемності та мови, яке не залишило байдужими ані дорослих, ані малечу.

Так, 10 листопада у дитячому садку № 23 “Колобок” пройшов конкурс “Колобок” має талант”, де діти змагалися в декламуванні української поезії.

Вихованець групи середнього дошкільного віку Тимур Васильченко склав гідну конкуренцію учасникам з груп старшого дошкільного віку Митрохіній Дар’ї, Ковальовій Поліні, Балюк Софії, Тихому Назару, Леонову Дмитру, Галущенко Софії. Проте в конкурсі не було переможців і аутсайдерів. Всі конкурсанти отримали пам’ятні призи – «Янголятко «Охоронець рідної мови». Конкурсну програму прикрасили пісні у виконанні гості солістки ансамблю “Зеленгай” (кер. Н. Уставицька) Ольги Греченко та вихованців дитсадка.

Серед вихованців дитсадка “Колобок” шукали таланти– Рідна мова — це серце і душа народу, – говорить вихователь – методист ДНЗ № 23 м. Павлограду Світлана Неверковець. – Ми виховуємо наших діток в любові до мови, знайомимо з найкращими зразками фольклору і літератури. Особливу увагу приділяємо поетичним творам. Тому цілком природньо, що відзначення Дня писемності та мови в нашому закладі завершилося конкурсом читців – декламаторів «Колобок» має талант!»

Яскрава подія відбулась завдяки творчому натхненню вихователів Сергійцевої Ірини Володимирівни, Мішиної Ганни Іванівни. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли тренери конкурсантів Майборода С.В., Д’яченко О.О., Сторчеус С.Г., Палафірова Н.І., музичний керівник Максименко Л.М., кастелянка Лисак В.А.

І дітям, і дорослим сподобалась руханка «Український козачок», яку провів завідувач закладу Баклажко Г.А.

Ми вдячні почесній гості, члену журі конкурсу Скляр Наталії Іванівни (член батьківської громади групи № 4) за високу оцінку заходу.

Конкурс «Колобок має талант!» в закладі проводився вперше. Сподіваємось, що він стане традицією і щороку ми будемо свідками заворожуючого свята занурення в світ мелодики української мови, в світ краси і чуттєвості українського слова.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ