У Дніпрі СБУ вшанувала пам’ять загиблих Героїв

0
541

У Дніпрі співробітники Служби безпеки України вшанували пам’ять співробітників СБУ, які загибли під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході нашої держави.

У Дніпрі СБУ вшанувала пам'ять загиблих ГероївП’ять років тому 13 квітня 2014 року під Слов’янськом у бою з керованими РФ терористами загинув співробітник Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України Геннадій Біліченко. Уже наступного дня – 14 квітня 2014 року було прийняте рішення про початок антитерористичної операції.

У Дніпрі СБУ вшанувала пам'ять загиблих ГероївУ роковини трагічної загибелі представники української спецслужби взяли участь у пам’ятному молебні за полеглими від рук агресора захисниками рідної землі. Відправили панахиду в каплиці Архистратига Михаїла, розташованій на території Управління СБУ у Дніпропетровській області.

У Дніпрі СБУ вшанувала пам'ять загиблих ГероївПотім співробітники Служби відвідали меморіал на Краснопільському цвинтарі та поклали квіти на могили загиблих воїнів.

У Дніпрі СБУ вшанувала пам'ять загиблих Героїв«Капітан Геннадій Біліченко був першим Українським Воїном, який загинув від рук агресора. Саме ця дата стала для нас початком неоголошеної війни РФ проти України. Під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил СБУ втратила двадцять сім кращих співробітників. Ми віддаємо данину пам’яті бойовим побратимам, які віддали своє життя за свободу українського народу та державний суверенітет», – наголосив начальник Управління Андрій Олійник.

У Дніпрі СБУ вшанувала пам'ять загиблих Героїв

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ