СБУ вшанувала пам’ять загиблих співробітників української спецслужби – Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського

0
212

Служба безпеки України провела пам’ятні заходи на честь полковника Олександра Аніщенка та майора Руслана Лужевського, загиблих під час проведення антитерористичної операції 5 травня 2014 року.

Про це повідомляє Прес-центр СБ України.

СБУ вшанувала пам'ять загиблих співробітників української спецслужби – Олександра Аніщенка та Руслана ЛужевськогоТак в Управлінні СБУ у Дніпропетровській області у капличці відбувся пам’ятний молебень у пам’ять офіцерів української спецслужби, які віддали своє життя за рідну землю.

СБУ вшанувала пам'ять загиблих співробітників української спецслужби – Олександра Аніщенка та Руслана ЛужевськогоУ п’яту річницю загибелі своїх бойових побратимів бійці Центру спеціальних операцій «А» Управління вшанували пам’ять українських героїв. Також співробітники СБУ згадали про кровопролитний бій з проросійськими бойовиками, який відбувся поблизу Семенівки на Донеччині.

«Ми завжди пам’ятатимемо про наших Героїв, які віддали своє життя за державний суверенітет та свободу українського народу», – наголосили учасники заходів.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ