В Павлограді та Першотравенську СБУ викрила мережу антиукраїнських Інтернет-агітаторів

4
834

Співробітники Служби безпеки України викрили двох мешканців Дніпропетровської області, які за завданням спецслужб РФ проводили антиукраїнську агітацію у соціальних мережах.

В Павлограді та Першотравенську СБУ викрила мережу антиукраїнських Інтернет-агітаторівПравоохоронці встановили, що зловмисники поширювали в Інтернеті агітацію за створення так званої «новоросії» та ідеї територіального розширення терористичних утворень «Л/ДНР».

Оперативники спецслужби задокументували, що агітаторів найняли мешканці тимчасово окупованого Донецька та Криму, які представлялись співробітниками органів безпеки РФ. Безпосереднє встановлення контакту відбулось через близьких родичів та друзів зловмисників, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України.В Павлограді та Першотравенську СБУ викрила мережу антиукраїнських Інтернет-агітаторів

Співробітники СБ України також зафіксували, що одним із завдань агентів був пошук проросійськи налаштованих осіб для участі у фейкових протестних акціях.

Під час проведення низки санкціонованих обшуків правоохоронці виявили комп’ютерне обладнання, яке використовувалось зловмисниками для розповсюдження антиукраїнських матеріалів, та засоби зв’язку для спілкування з російськими кураторами.

Наразі тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 110 Кримінального кодексу України.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. То же мне новость. Здесь таких в несколько раз больше. Они готовы ватников и ихнего Гетьмана Всея Рассеи целовать ниже спины по три раза в день и рассказывать басни про “брацькый рассейский народ”, который так и мечтает о процветании Украины, делая ей всяческие пакости.

    • Всякие пакости Украине уже и так сделали твои укробыдловские патриоты за последние 4 года.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ