Сборщики металлолома пошли в атаку на Павлоград

0
403

Еще не успела закончиться зима, а поджоги сухостоя, которого в Павлограде — в избытке, уже начались. Об этом на своей станице в Фэйсбуке сообщает начальник Павлоградского МРУ ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области Александр Миславский.

«Сезон спалювання сухостою в місті Павлоград відкрився занадто рано! Сьогодні ввечері (22/02/18) одночасно виникло дві пожежі сухої трави та очерету: по вулиці Центральна, неподалік Нафтобази, і по вулиці Новоросійська, напроти центральної міської лікарні № 4.

У зв’язку з цим хочу зазначити, що нерідко спалювання сухостою переростає в неконтрольоване горіння, внаслідок чого можуть постраждати люди та їх матеріальні цінності, а також – це може завдати непоправної шкоди природі.

Тому, шановні громадяни, наполегливо прошу Вас не випалювати суху траву! Давайте почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе!» – призвал павлоградцев Александр Миславский.

Можно предположить, что оголодавшие искатели металлолома, огнем вычищают участки, чтобы облегчить поиски. Им, кстати, «по барабану» пожарная безопасность города и справиться с ними не может никто.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ