За минувшие сутки Павлоград превратился в самый грязный и самый зараженный город Днепропетровщины

1
2140

Коронавирус явно пошел в наступление. Если бы в марте этого года доктора объявили, что в Павлограде за сутки зафиксировано 13 новых случаев COVID-19, то город оградили бы колючей проволокой и немедленно ввели на его территории комендантский час. Сегодня жители Павлограда безбоязненно ходят по улицам без масок и без перчаток, хотя только за истекшие сутки в городе зафиксировано 13 новых случаев COVID-19 . Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского исполкома.

«Станом на ранок 01.09.2020 року по місту Павлограду зафіксовано тринадцять нових випадків COVID-19. Всього під наглядом лікарів перебуває тридцять п’ять пацієнти. Наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб. З початку епідемії зафіксовано шістдесят п’ять підтверджених випадків COVID-19, «- говоритсчя в сообщении.

Всего за сутки в Днепропетровской области, как сообщает пресс-служба ОГА, выявлено 49 новых случаев COVID-19:

« За минулу добу в області виявили 49 нових випадків коронавірусу. Лабораторні дослідження підтвердили COVID-19 у 31 мешканця Дніпра, 7 – Павлограда, 2 – Кривого Рогу, по одному – Кам’янського та Новомосковська. Також захворіли 3 мешканці Дніпровського, 2 – Солонянського, по 1 – Павлоградського та Петриківського районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко ».

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ