Сакури і троянди – для Західного Донбасу

0
810

Довкілля – це життєдайне середовище для кожної живої істоти. І не секрет, що до цього середовища людство, в першу чергу, відноситься з такою собі зневагою, знищуючи ліси, парки й інші зелені зони, де можна відпочивати цілими сім’ями, подихати чистим, цілющим повітрям, втамувати спрагу з природних джерел, набратися сил і життєвої енергії. Але тенденція спустошення планети від зелених насаджень, на жаль, набирає обертів. Новобудови – житлові будинки, торгівельні й спортивні (?!) центри – розміщуються в місцях, де колись були улюблені місця відпочинку багатьох тисяч людей, чиї інтереси вони повинні захищати власноруч, ліси безконтрольно вирубуються, що може призвести навіть до екологічних катастроф.

Відновлення масивів зелених насаджень, зелених зон, а, як слідство – покращення екологічного фону місць проживання – дуже кропітка й довготривала робота. Й над цим треба працювати постійно, кожній людині. Тому що тільки спільні зусилля можуть дати позитивний результат. Й одним з приводів замислитися над майбутнім здоров’я людства є Всесвітній День довкілля, який в цьому році припав на 21 квітня.

Сакури і троянди – для Західного ДонбасуВ містах і селах Західного Донбасу відновленням «зеленого щита» займаються багато в чому завдяки народному депутату України А.В. Мартовицькому. Вже впродовж кількох років Артур Володимирович є одним з ініціаторів висадження зелених насаджень в містах і селах регіону, передаючи місцевим громадам тисячі одиниць різноманітних видів саджанців кущів, квітів і дерев, придбаних за допомоги заснованого ним «Благодійного фонду сприяння соціально – економічному розвитку Західного Донбасу» та згуртованих навколо ідеї поліпшення умов проживання земляків небайдужих громадян. Ось і в цьому році, до Дня довкілля, народний депутат передав для висадки 1000 саджанців троянд кількох сортів, 300 саджанців дерев сакури (вперше ці дерева були висаджені в регіоні, знову ж таки – за ініціативи Артура Мартовицького – в минулому році), сотні кущів юкки, спіреї вангутти та інших.

Сакури і троянди – для Західного ДонбасуЯк зазначає сам народний депутат, з кожним роком кількість мешканців, бажаючих прийняти активну участь у висадженні нових зелених насаджень, зростає. Тому що самі люди хочуть жити в гарних дворах, на прикрашених дійсно незвичними для наших місць, гарними своїм цвітінням сакурами, милуватися різнобарвними трояндами, власними руками створювати для себе і всіх оточуючих зелене оточення з кущових насаджень. І він охоче підтримує ці бажання, чудово розуміючи, що тільки ми самі, спільно, зможемо створювати для себе гідні умови проживання. Тим більше, в цьому допомагають і місцеві влади, Компанія ДТЕК, працівники якої активно допомагають впорядковувати міста і села регіону, прибираючи вулиці і двори, також висаджуючи нові дерева, кущі і квіти. «Ми повинні самі турбуватись про себе, своїх дітей і онуків, створювати умови для зміцнення свого і їх здоров’я, гарного фізичного розвитку, для здорового способу життя», – каже народний депутат. – А участь у проведенні Дня довкілля керівників громад, посадових осіб, депутатів всіх рівнів лише сприяє об’єднанню людей навкруги загальної мети – збереження і примноження зелених насаджень задля кращих умов проживання».

Сакури і троянди – для Західного ДонбасуСтворене власними руками люди самі бережуть, спільно й уважно доглядають. А це надає впевненості у тому, що з кожним роком міста і села Західного Донбасу будуть ставати все більш зеленими й квітучими, за допомоги й постійної підтримки народного депутата України Артура Мартовицького.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ