В Павлограде, с помощью собак, седьмые сутки ищут пропавшую 35-летнюю женщину

1
1501

Дождь, который накрыл Павлоградщину в последние дни, осложняет поисковые работы. А надежд найти живой и невредимой, пропавшую Ольгу Осауленко-Синеокую, становится все меньше. К поискам пропавшей уже присоединились кинологи из других городов Украины. На 16 декабря ведется активный поиск Ольги.

В Павлограде, с помощью собак, седьмые сутки ищут пропавшую 35-летнюю женщинуОб этом сообщает руководитель поисково-спасательного поискового отряда «Антарес» Лариса Борисенко.

«Сьомий день активних пошуків зниклої безвісти 8.12.2020 у Павлограді Ольги Осауленко-Синьокої.
Знова дощ – котрий день… Волонтери-добровольці, поліція, військові, “Муніципальна Варта”, “Національний корпус”, “Павлоградський пошуково-рятувальний кінологічний загін “Антарєс”, працюючі кінологічні розрахунки з собаками-універсалами “пошук тіл та рештків людини + пошук живих людей в умовах природного середовища та техногенного завалу”, – знов і знов прочісують усі можливі та неможливі локації, розклеюють ориєнтування, спілкуються з громадянами, аналізують інформацію з дзвонків, повідомлень – жодне Ваше повідомлення не залишається без уваги ї ми дуже вдячні усім за бажання допомогти. Підключені колегі – пошуковці з різних міст України – вони допомогають інформативно.

В Павлограде, с помощью собак, седьмые сутки ищут пропавшую 35-летнюю женщинуМи усі не втрачаємо надію, та не здаємось! Пошуки подовжені!
Якщо Ви, дійсно, володієте інформацією, що до зникнення або місцезнаходження Ольги, дзвонків дуже чекають за телефонами:

В Павлограде, с помощью собак, седьмые сутки ищут пропавшую 35-летнюю женщинуПоліція – 066 520 09 70, або 102
Рідні – 099 952 46 08
ПРРКЗ “Антарєс.” –
+380509410476
+380681030015», – написала Лариса Борисенко.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ