С Днем защитника Отечества!

2
397


Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, Другої світової війни, учасники АТО, воїни – інтернаціоналісти Західного Донбасу!

Від усієї душі поздоровляю вас з професійним святом справжніх людей – Днем захисника України та Днем українського козацтва!

В усі часи існування людства професія захисника своєї рідної землі, родини була однією з самих головних, почесних та благородних для кожного, тому що нічого немає вище обов’язку, ніж захищати свою землю, берегти спокій та здоров’я своїх рідних. Впродовж багатьох сторіч військові подвиги та звитяги захисників держави викликали захоплення і визнання у всьому світі. Солдати й офіцери сьогодення наслідують та примножують військові, патріотичні традиції своїх батьків, дідів та прадідів – козаків, передаючи їх нашому підростаючому поколінню.

Особлива пошана тим, хто мужньо, самовіддано захищав та звільняв нашу країну від нацистських загарбників – ветеранам Другої світової війни, вам, нинішнім воїнам, до яких я відношусь з глибокою повагою.

Дорогі друзі! В день вашого професійного свята щиро бажаю всім вам найскорішого встановлення миру в Україні, здоров’я, особистого щастя, добробуту, патріотизму, постійного підвищення рівня своєї боєздатності та готовності виконати свій військовий обов’язок перед українським народом! Нехай наша мирна, квітуча земля, наші мальовничі міста і села, наш працелюбний та щирий народ ніколи більше не почують гуркоту вибухів снарядів та свисту куль!

З глибокою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Зачем врете? День Защитника Отечества совсем в другой день. А сегодня мы действительно празднуем, т.к. выходной-Дэнь Захисника Украины. С чем и поздравляю.

  2. Праздновать день рождения УПА!!! НАШИ ДЕДЫ И ВСЕ ПОГИБШИЕ ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ ПРОСТО В ШОКЕ КАК ТАКОЕ МОГЛО ПРОИЗОЙТИ НА УКРАИНЕ!!!!!!! УЖАС!!!! Неужели столько людей погибло зря от этих уродов?????

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ