Дніпро розважатись на Водохреще не буде

0
231

Релігійний обряд занурення у воду на Водохреще вже давно став  розвагою. Для того, щоб урізноманітнити життя і для того, щоб відповідати моді сучасні люди, які зроду не бувають у церквах, шукають гострих відчуттів на природі. А занурення в крижану воду прирівнюють до подвигу.

Але про які розваги на публіці можна говорити під час війни? Чи  мають право українці на перегони за гострими відчуттями, коли смертельна загроза нависла над кожним?

У минулі роки купання на Водохреще набувало форми народного гуляння, з шашликами та гарячим чаєм, під опікою медикив та поліцейських. Цього року, принаймні у Дніпрі, такого не буде. Цього року Дніпро не облаштовує місць для пірнання, а міська влада не радить занурюватися в непристосованих для цього місцях.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

«Щороку обстежуємо й очищуємо дно місць купалень. Виявляємо різні об’єкти, які можуть бути небезпечними для людей. Цього року не надходили заявки щодо проведення таких заходів. Тож не проводили згадані обстеження, а відтак закликаємо мешканців не занурюватися у воду у непристосованих для цього місцях», — підкреслив старший водолаз-рятувальник водолазно-рятувальної групи ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Ігор Філатов.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ