Талановиті ділки на Дніпропетровщині півроку розкрадали пайки бійців ЗСУ

0
662

Підприємливість окремих ділків вражає безсоромністю та нахабством. Про те, обкрадати військових під час війни – це страшніше ніж те, що підло робить ворог. У документах підприємці вказували одну кількість продуктів, а до військових частин надсилали зовсім інші обсяги. Залишок продукції вони перепродували через мережу посередників.

На Дніпропетровщині ДБР блокувало схему розкрадання продуктів, призначених для військових.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

“Одне з приватних підприємств займалося постачанням продуктів до більш ніж 45 військових частин. Тільки за півроку війни у 2022 році воно отримало військових підрядів більш ніж на 2 млрд гривень. У документах підприємці вказували одну кількість продуктів, а у військові частини надсилали зовсім інші обсяги. Залишок продукції вони перепродували через мережу посередників”, – йдеться у повідомленні.

Співробітники ДБР провели майже 70 обшуків.

“В результаті вилучено понад 30 тисяч банок тушкованої продукції вагою понад 7 тонн, яка вже була готова до перепродажу, а також майже 4 млн гривень у різній валюті, ймовірно отриманих злочинним шляхом. Вилучені продукти будуть передані військовим. Також з метою відшкодування збитків вилучено десятки автомобілів, на яких перевозили крадені продукти, а також чорнову документацію, яка підтверджує протиправну діяльність”, – повідомляють у ДБР.

Один із представників фірми повідомлений про підозру у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ