Петре Олексійовичу, розклеюйте такого побільше!

2
1170

Тяжко йому, дуже тяжко, але олігарх і, за сумісництвом гарант – Він працює. У перервах між Мальдівами й віллою в Іспанії, розриваючись між «слава Україні!» і заокеанськими офшорами, між Томосом і Ліпецьком, між рошенами і ленінськими кузнями. Зарядив штабістів на новий «креатив»: «кіно» крутили, «ТСК» голосували, фейкові «групи» й «канали» в мережі, «газети» в регіонах, батальйони ботів, «політологи» в студіях – усе вже перепробували, а рейтинг бонапарта як кволо висів на півшостого, так і не піднімається, – сообщает на своем сайте лидер партии “Громадянська позицiя” Анатолий Гриценко.

Петре Олексійовичу, розклеюйте такого побільше!Тепер обклеїв столицю яскравими плакатами, відрядив мобільні бригади обклеїти регіони. Поставив завдання штабним манафортам думати, думати, без вихідних і відпусток, над новим «креативом». Тріо манафортів – Ігор Гринів, Володимир Горковенко, Казбек Бектурсунов – напружено думають, вже потилицю стерли, а «креатив» все якийсь не такий, дорогенько-тупенький виходить. Петре Олексійовичу, розклеюйте такого побільше! Щоб у кожному місті/селі було, на всіх стовпах і зупинках! На пізнаваність, самі знаєте, супер як працює – а ми поки на бордах зекономимо))

2 КОММЕНТАРИИ

 1. Гриценко здувається: невідворотне падіння рейтингу «полковника» почалося
  Лідер «Громадянської позиції», колишній міністр оборони Анатолій Гриценко ризикує втретє стати «непрохідним» на майбутніх виборах. Надуті президентські рейтинги політика різко пішли на спад, а свіжа соціологія говорить, що настрої українців змінилися не на користь Анатолія Степановича.
  Згідно з останніми дослідженнями, рейтинг Гриценка, який донині міцно тримався за друге місце і був рекордним для політичної кар’єри колишнього міністра – почав «випаровуватися». Станом на серпень він знизився до 10,7%, а ще в червні був 11,7%.
  Лідера «Громадської позиції» майже наздогнали Юрій Бойко з 8,9%, Олег Ляшко з 8,5% та Петро Порошенко – 8,3%. Навіть шоумен Володимир Зеленський та співак Святослав Вакарчук дихають у спину Анатолію Гриценку. Водночас, відповідно до даних соціологічної групи «Рейтинг», беззаперечним лідером залишається Юлія Тимошенко. За неї готові проголосувати 17,7% українців, які візьмуть участь у голосуванні та вже визначилися з вибором.
  Таким чином, з лідерів колишній міністр оборони перетворився на одного із багатьох, хто претендує на друге місце в рейтингу електоральних настроїв.
  Експерти наголошують, що це лише початок краху проекту під оманливою назвою «Нове обличчя Анатолій Гриценко». Адже лідер «Громадянської позиції» програє іншим кандидатам за багатьма пунктами.
  По-перше, маніпуляції Гриценка щодо позиціювання себе, як «нового політика», вичерпали себе. Виборці пам’ятають, що у 2005 році Гриценко був призначений міністром оборони.
  По-друге, українці не мають чіткого розуміння програми Анатолія Степановича. По-третє, відсутність розробленої стратегії та налагодженої партійної структури в команді Гриценка створюють неабиякі виборчі ризики для нього. Тим паче, в ЗМІ вже лунають негативні меседжі, серед яких найголовніші це: «розвал армії», «тіньові схеми Гриценка з відчуженням майна Міноборони», «зв’язки з Росією», «фінансування президентської кампанії «Сбербанком» РФ» тощо.
  Як бачимо, політичне минуле екс-міністра оборони, який здебільшого сприймається людьми як руйнівник армії, підриває його електоральний потенціал. І це при тому, що його афери з розбазарювання майна Міноборони тільки потроху почали випливати в ЗМІ. А якщо до цього, окрім журналістів, активно долучиться ще й Генпрокуратура, то рейтинг Анатолія Гриценка взагалі скотиться до нуля.
  До речі, саме через багатообіцяючі старти і провальні фініші екс-міністра називають “першим непрохідним”. Політик двічі балотувався в президенти і двічі зазнавав нищівної поразки.
  Зокрема, на виборах 2010 року лідер «Громадської позиції» набрав всього 1,2% голосів. Через чотири роки його результат був вже вищим, але мізерним на загальному фоні – лише 5,48%. Тоді Гриценка випередили Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Олег Ляшко.
  Та як би там не було, Анатолій Гриценко не втрачав надію дістатися до владного крісла і взяв участь у парламентських виборах. Однак, його партія провалилася, набравши лише 3%, у той час як для проходу у Верховну Раду необхідно було 5%. Гриценко знову опинився за бортом.
  Наразі його політичні амбіції не вщухли, але вже можна констатувати факт – рейтинг екс-міністра оборони почав стабільно падати.

 2. Это не Гриценко сдувается, драгоценный ты наш. Это сдувается вся Украина, вместе с Порошенко, Ляшком и всеми остальными. Загляни в карманы своих соотечественников, которые существуют на 100 долларов в месяц. Посмотри на бабушек, проработавших по 40 лет, которые доживают свой век с 50 долларами в месяц. Откуда веселье? Ты, бедолага, ослеп за подсчетом каких-то рейтингов. Не рейтинги нужно считать, а смотреть по сторонам и думать, что с этим всем делать. Ты сам-то из каких будешь, если радуешься, что Украина в дерьме?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ