У Тернівці карний злочинець на вісім частин розірвав протокол, щоб його нарешті взяли під варту

0
488

Необмежена свобода дратує, особливо якщо у тебе немає роботи, немає грошей, щоб себе прогодувати, а за плечима 12 вироків за кримінальні злочини.

Щоб позбутися ненависної свободи, карний злочинець у Тернівці, після зустрічі Нового року, вийшов на вулицю і став відкрито пити пиво, а потім порвав протокол, який склали поліцейські.

У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється: раніше судимий чоловік 03.01.2023 року приблизно 11 години 30 хвилин, перебуваючи в громадському місці по вул. Курська в м. Тернівка, в сквері, разпивав спіртні напої, де у зв`язку із вчиненням адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП, на нього був складений протокол.

Під час ознайомлення із офіційним документом – постановою по справі про адміністративне правопорушення, яка була складена в його присутності інспектором сектору реагування патрульної поліції відділення поліції, він навмисно пошкодив його шляхом розірвання на вісім частини, привівши таким чином офіційний документ у стан непридатний для його подальшого використання за цільовим призначенням.

Суд ухвалив:

Визнати обвинуваченого винним в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 357 КК України та призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 (вісімсот п`ятдесят) грн.

На підставі ч. 3 ст. 72 КК України, покарання призначене за вироком Тернівського міського суду Дніпропетровської області від 19.12.2022 року, яким обвинуваченого засуджено за ст. 395 КК України до двох місяців арешту – виконувати самостійно.

Стягнути витрати, пов`язані із залученням експерта на проведення судової трасологічної експертизи на користь держави у розмірі 1510 (одна тисяча п`ятсот десять) грн.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ