Російське коріння затягнуло мешканця Павлограда в болото імені Володимира Путіна

0
437

На Дніпропетровщині СБУ заблокувала антиукраїнську агітацію чергових прихильників «спецоперації» рф в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Служба безпеки України продовжує викривати підривну діяльність проросійських агітаторів та колаборантів на дискредитації української влади та підтримці війни в Україні.

Російське коріння затягнуло мешканця Павлограда в болото імені Володимира ПутінаТак, заблоковано діяльність мешканця Павлограду, який маючи російські «корні», завжди був прихильником дружби «братів-слов’ян». Після Революції гідності політичні погляди у родині розділились: чоловік із жінкою вважали правильним шлях до возз’єднання з країною агресором, а син став на сторону демократичних цінностей і пішов їх захищати до зони АТО. Свої проросійську прихильність батько ретельно приховував, не маючи можливості навести тінь на репутацію сина – заслуженого ветерана антитерористичної операції.

Після початку російського вторгнення, російський прибічник вирішив більше не стримувати себе, і розпочав активно підтримувати війну проти України. Через особистий аккаунт у заборонених соціальних мережах, він розповсюджував антиукраїнські наративи та заперечував збройну агресію ворога проти нашої держави.

Пости зі схваленням діяльності ватажка та бойовиків «днр», підтримки окупації українських територій і закликів до співпраці з ворогом, стала щоденною справою для колаборанта.

Російське коріння затягнуло мешканця Павлограда в болото імені Володимира ПутінаНа ворожій агітації викрито і мешканця Кривого Рогу. В той час, коли регіон знаходиться під ракетними та артилерійськими обстрілами, знаходяться прихильники «руського миру», яких це не бентежить.

Співробітник місцевого комунального підприємства тривалий час проживав у росії, але на початку 2000-х років повернувся на батьківщину. Роки, проведені в «імперії зла» моряком на торговому флоті, не пройшли непримітно, і залишили глибокий слід в душі українця. Незалежність країни для нього була просто словосполученням, а верховенство росії над «меншими братами» по радянському союзу – беззаперечною.

Активність він почав проявляти після початку агресії рф. Акаунт в «Однокласниках», який слугував містком для спілкування з росіянами, став рупором антиукраїнської пропаганди. Будучи підписантом багатьох заборонених груп, він активно закликав підтримувати окупацію України ворогом, підтримував дії збройних сил рф та проросійських окупаційних адміністрацій.

Співробітники СБУ викрили антиукраїнських пропагандистів і припинили ворожу агітацію.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.
Наразі в рамках розпочатих кримінальних проваджень за ст. 111-1 Кримінального кодексу України двом російським прихильникам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність.

Викриття та блокування протиправної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва прокуратури.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ