Росіяни вже згодні покласти 300 тис. своїх солдатів, заради знищення українців

0
211

У країні безсмертних окупантів оголошено про часткову мобілізацію. Світ має здригнутися. 50 мільйонів чоловіків, звичайно, не рушать на Україну з мечами та вибуховими пакетами, але 300 тис. резервістів обіцяно назбирати.

Запасниками російське командування не обстрілюватиме Україну, використовуючи їх замість «Калібрів» та «Іскандерів» – ні полетіти на 1000 км, ні вибухнути, врізавшись в будівлю, запасник не здатний. Але для пробіжки з автоматом у руках, мінним полем, запасники підійдуть.

Росія хоче показати всьому світу, що заради поневолення інших народів її солдатам вмирати не страшно. Якщо росіяни згодні, то покласти 300 тис. своїх солдатів у полях України російському командуванню нічого не варте.

За прикладом татаро-монгольської орди, це військо, як сарана, тілами російських солдатів повинно завалити Україну по горло, позбавити можливості дихати і рухатися.

У ХХІ столітті росія повторює досвід Другої світової, коли на штурм міст кидала сотні тисяч солдатів. Так росіяни повертаються в минуле. Оскільки довго мріяла повернуться в минуле, Нехай повертаються. Українцям назад повертатися не можна.

Українцям залишається лише одне: вбивати окупантів та вірити в те, що ув’язнених та алкоголіків, згодних померти в Україні, не багато.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ