Третій місяць поспіль робота на Банковій триває у волонтерсько-ручному режимі, – Гриценко

3
505
Digital Camera

Ситуацію треба швидко виправляти – затвердити нарешті штатний розпис і функціонал працівників Офісу Президента України.

Таку пораду президенту Зеленському дав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Пропозиція #3 (точкова, але актуальна) – затвердити нарешті штатний розпис і функціонал працівників Офісу Президента України.

Чому? Бо гається час, а це зараз – найдорожчий ресурс, адже громадяни чекають від президента вже певних практичних результатів, їх відсутність чи затримка можуть підірвати довіру.

Дотепер не призначені керівники профільних директоратів президентського Офісу, більше того – навіть не оголошені конкурси на заміщення посад.

Причина? Бо не затверджено штатний розпис, тож конкурс оголошувати і потім призначати людей – немає юридичних підстав. Це ненормально і неефективно для здійснення президентом його повноважень, коли після інавгурації третій місяць (!) поспіль робота на Банковій триває у волонтерсько-ручному режимі.

Уже ясно, що протягом «перших 100 днів» ніякого системного плану дій здійснено, чи хоча б започатковано не буде. Через надто довгу організаційну затримку навіть Офіс президента за «перших 100 днів» сформувати не встигають.

Ситуацію треба швидко виправляти, щоб дальша робота президента була системною, плановою і ефективною!» – написав Анатолій Гриценко у Фейсбук.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Какой только умный человек и за Украину оччень переживает. Только вот непонятно, почему украинцы послали его вместе с партией.

  2. Тю! Так вы що не в курсах, где обитает самая умная нация в мире? Для какого нам умный президент?

  3. Гриценко должен был на даче огород выращивать и внуков нянчить, судя по его рейтингу, кто его слушать будет, кроме бегемота)))))

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ