Робота приватних перевізників нечистот у Павлограді повністю паралізована

4
3652

Приватні підприємці втратили заробіток та можливість обслуговувати клієнтів у Павлограді. Вивозом рідких відходів тепер може займатися лише одне підприємство “Дебріс Компані”, – такі підсумки конкурсу. Решта не можуть привозити рідкі стоки на очисні споруди Павлограда, навіть якщо вони працюють за межами міста.

Читайте: Перша каналізаційна революція змінить Павлоград до невпізнання

Підприємці вважають це порушенням договірних зобов’язань КП “Павлоградводоканал” в односторонньому порядку, оскільки вони мають договори не лише з фізичними особами, а й з організаціями на вивезення нечистот, причому не лише у м. Павлограді, а й у Павлоградському районі. Тепер вони можуть виконувати свої договірні зобов’язання перед своїми замовниками.

З відповідною претензією 26 січня 2023 р. підприємці офіційно звернулися до КП “Павлоградводоканал”, де, зокрема, йдеться:

“ Замовник (КП “Павлоградводканал”) установив строк дії договору до 1 лютого 2023 р., чим порушив прийняті на себе зобов’язання, … і зобов’язаний усунути допущені порушення.”

Робота приватних перевізників нечистот у Павлограді повністю паралізована

Робота приватних перевізників нечистот у Павлограді повністю паралізованаЗі скаргою на незаконні дії КП “Павлоградводоканал” підприємці звернулися і до міського голови Анатолія Вершини.Робота приватних перевізників нечистот у Павлограді повністю паралізованаВідповідь поки що підприємцями не отримано.

Читайте: Павлоград візьме на облік усі вигребні ями приватного сектору, каналізація у річки та ліси зливатися не буде

Скільки мільйонів зможе заробити Павлоград на вивезенні рідких відходів – цифр, поки що, немає

Монополія на вивезення рідких відходів у Павлограді призведе до підвищення ціни цієї послуги на 1000 гривень

4 КОММЕНТАРИИ

  1. А я робив все життя асенiзатором. Хоч жiнка вiд мене втекла, бо смердiв гiвном, та я не шкодую. Зате нiхто нервiв не мотає. Пiшов спокiйно до розливайки, взяв пива i порядок. А шо я ще вiзьму за ту пенсiю в 2800 грн. Так i живу, чого вам не раджу.

    • Сонечко, мився. Мився 72%-ним милом з нiг до голови. Кожен день. Iншого тодi не було. Та не допомогало. Мабуть гiвно – це доля.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ