Рятувальники Захiдного Донбасу заслужили щиру повагу від громад міст і районів

0
76

17 вересня рятувальники служби ДСНС відзначали своє професійне свято – День рятувальника України.

Міста Павлоград, Тернівка, як і кілька прилеглих до них районів, обслуговують рятувальники 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області. І виконують свої службові обов’язки напрочуд сумлінно, за що заслужили щиру повагу від громад міст і районів обслуговування. Тому й в День професійного свята в актовій залі адмінбудівлі загону зібралося чимало гостей, аби привітати наших мужніх рятувальників за їх небезпечну службу, завдяки якій збережено велика кількість людських життів, будинків, сотні гектарів зелених насаджень на територіях, підпорядкованих загону. Рятувальники Захiдного Донбасу заслужили щиру повагу від громад міст і районівРятувальники Захiдного Донбасу заслужили щиру повагу від громад міст і районів

Привітати службовців ДСНС в цей святковий день прийшли й приїхали: міський голова м. Павлоград Анатолій Вершина, помічник – консультант народного депутата України Артура Мартовицького, депутат обласної ради Микола Пономарчук, голова Павлоградської РДА Святослав Максимчук, представник Павлоградської райради, начальник Павлоградського ГУМВС у Дніпропетровській області, командир частини 3024 Національної гвардії України, духовенство, представники Вербківської й Троїцької ОТГ, школярі павлоградської ЗОШ № 17 – давні друзі 6 ДПРЗ – команда юних рятувальників «Агенти 101».

Слова вітань з найкращими побажаннями миру, здоров’я, щастя й подальшого сумлінного виконання своїх службових обов’язків звучали з невеликої сцени зали на адресу професіоналів своєї справи – рятувальників, їм вручалися подарунки, необхідні в роботі, подяки й грошові премії. А «Агенти 101» подарували ще й футболки з оригінальними написами.

Слід зазначити, що наших рятувальників, зважаючи на складні умови виконання завдань, постійну небезпеку в роботі, підтримують і допомагають працювати як міські влади, так і сільські громади, пересічні громадяни, школярі й студенти. Адже відданістю своїй справі й службовому обов’язку ці люди заслужили гідне відношення земляків!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ