«Різдвяна зірочка» знову падає на Павлоград

0
703

 

«Різдвяна зірочка» знову падає на Павлоград14 грудня в Павлоградському МКДЦ «МИР» почався відбірковий тур 11-го щорічного традиційного Фестивалю дитячої народної творчості «Різдвяна зірочка», який проводиться при підтримці міського голови А.О. Вершини і народного депутата України А.В. Мартовицького. Цей Фестиваль проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, виховання в них поваги до національної культури, звичаїв, залучення їх до традицій народної творчості, пісенності фольклору з елементами сучасності. Фестиваль проводиться в кількох номінаціях:

  • новорічно – різдвяні пісні;
  • новорічно – різдвяні обряди;
  • щедрівки та колядки.

Кожен Фестиваль відкриває багато нових талановитих виконавців і колективів, з якими працюють неординарні, закохані в свою справу, керівники. Сам захід спрямований, як видно з назв номінацій, на збереження й популяризацію стародавніх народних традицій, обрядів, пісень, різдвяних колядок і щедрівок. Відмінність цьогорічного заходу в тому, що в ньому приймають участь окремі виконавці і колективи з сіл Павлоградського району. Всього заявок на участь у цьогорічному Фестивалі – більш, ніж 400!

«Різдвяна зірочка» знову падає на ПавлоградСтарт цьогорічному Фестивалю дали міський голова А.О. Вершина і помічник народного депутата України А.В. Мартовицького, депутат Дніпропетровської обласної ради М.С. Пономарчук, які привітали його учасників з початком нового творчого змагання талантів краю.

М.С. Пономарчук від імені Артура Володимировича побажав всім учасникам доброго настрою, натхнення і вражаючих виступів, що неодмінно приведуть до перемоги. А рішення щодо визначення найкращих буде приймати компетентне журі у складі професіоналів творчої справи.

«Різдвяна зірочка» знову падає на ПавлоградСлід зазначити, що Фестиваль «Різдвяна зірочка», який продовжиться до 18 січня 2018 року, коли будуть названі його переможці, проводиться одночасно з регіональним Конкурсом – оглядом «Відкрийте серце новорічним дивам», започаткованим народним депутатом України А.В. Мартовицьким і підтриманим міськими головами і керівництвом сільських об’єднаних громад Павлоградського району, тому Фестиваль «Різдвяна зірочка» можна вважати складовою частиною Регіонального конкурсу.

Після відкриття Фестивалю почалися виступи його учасників. Зі сцени МКДЦ «МИР» звучали хорові композиції, сольні виступи, розгортали свої дії сценічні постановки, а в залі не змовкали щирі оплески глядачів. Початок є – нехай успіх супроводжує всіх!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ