«Гуманна електрика»: на ДТЕК Придніпровській ТЕС відремонтували рибозахисний пристрій

0
323

Генерація електроенергії з турботою про річкових мешканців. На насосній станції ДТЕК Придніпровської ТЕС оновили рибозахисний пристрій. Це допоможе зберегти водні ресурси Дніпра та гарантувати «гуманне» виробництво електроенергії.

Стабильна генерація електроенергії, турбота про людей та про природу. Саме ці принципи компанії ДТЕК можна вважати основними. Нещодавно для безпеки водної фауни на ДТЕК Придніпровській ТЕС оновили рибозахисний пристрій берегової насосної станції №2.
«Теплова електростанція використовує великі обсяги води. І перед насосами встановлюється рибозахисний пристрій – система електродів, які знаходяться у воді навпроти приймального пристрою берегової насосної станції. За допомогою електричних імпульсів вони відлякують рибу від потоку води, тим самим – бережуть її від потрапляння в механізми», – розповів начальник електроцеху ДТЕК Придніпровської ТЕС Юрій Меринцов.«Гуманна електрика»: на ДТЕК Придніпровській ТЕС відремонтували рибозахисний пристрій

На Придніпровській ТЕС замінили 24 старих электроди рибозахисного пристрою на нові і тепер він нормально функціонує.

«Компанія ДТЕК усвідомлює свою відповідальність не тільки перед суспільством, але й перед природою. Ми розуміємо, що не можемо недбайливо використовувати водні ресурси, тому вирішили провести технічне обслуговування – оновити рибозахисний пристрій на береговій насосній станції №2 Придніпровської ТЕС», – підкреслив директор ДТЕК Придніпровської ТЕС Анатолій Боричевський.

Довідка
ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ