Ремонт трассы от Павлограда до Петропавловки идет полным ходом

5
399

На Днепропетровщине в разгаре ремонт трассы Знаменка-Луганск-Изварино. Это автодорога международного значения. Сейчас дорожники работают одновременно на трех участках. Об этом сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Ремонт трассы от Павлограда до Петропавловки идет полным ходом

«Тільки дозволила погода – стартували роботи на автошляхах області. Техніка запрацювала у різних куточках Дніпропетровщини. У розпалі – ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине», – зазначив Валентин Резніченко.

Нині робота кипить на ділянці траси від Павлограда до повороту на Петропавлівку. Дорожники фрезують старе дорожнє покриття, посилюють основу, укладають нижній шар асфальтобетону.

Паралельно працюють ще на двох ділянках. Одна – від межі Дніпропетровської та Кропивницької областей до Криничанського посту поліції. Інша – від посту до міста Дніпро.

«Ця дорога – одна з основних автомагістралей країни. Плануємо оновити полотно по всій її протяжності. На території Дніпропетровщини це майже 300 км. Після завершення робіт вона стане складовою траси М-30 Стрий-Ізварине. Нарешті східні та західні області України з’єднає якісній автошлях», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Дорогу оновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загальна протяжність траси майже 1400 км. Вона проходить територією чотирьох областей.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Не хАтим никаких дорог. хАтим усе прожрать и в унитаз спустить.

  2. Начальник жкх кто вам разрешил за деньги жителей терновки посадити3 диспетчером а люди молчат

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ