У Павлограді реконструюють міст на ПХЗ, гуртожиток для переселенців та вул. Харківську

4
475

Незважаючи на те, що в Україні триває кривава війна і невідомо, коли ця війна може закінчитися, від планів благоустрою міст та сіл Павлоградщини ніхто не відмовляється.

Так, про найближчі плани на майбутнє по 36 виборчому округу на 2023 рік розповів народний депутат України Роман Каптєлов, який 14 лютого завітав на позачергову сесію Павлоградської міської ради.

По-перше, нардеп висловив подяку міському голові та депутатському корпусу за співпрацю.

– Я вдячний за те, що міська влада довірилась мені, бюджетному комітету, і ми зможемо, я на це сподіваюсь, реалізувати проєкти в цьому році, – сказав Роман Каптєлов. – Планується проєкт реконструкції мосту на ПХЗ – це стратегічний шлях, який перебуває в неякісному стані. Також буде відремонтовано частину вул. Харківська. В Павлоградському районі будуть відремонтовані дороги на Троїцьку, Вербську громади, буде зроблено поточний ремонт дороги на с. Кочережки.

Поданий проєкт на реконструкцію гуртожитку на вул. Промисловій, 9 з перспективою надати житло для переселенців. Також вже виконується проєкт модернізації Павлоградського водозабору.

Нагадаємо, депутати вже мали змогу покушиувати смачну, очищену воду з Павлоградського водозабору, де вже облаштовано лінію для розливу води в пляшки.

Читайте: У Павлограді запустили лінію автоматичного розливу артезіанської води, – чекаємо народження торгової марки

4 КОММЕНТАРИИ

  1. А где комментарий “объективных” журналистов на работы по укладке асфальта в феврале на выезде из Павлограда? Кто заметает”следы”хищений средств из бюджета “на дорогах”города?

  2. Анатолій, не хвилюйся: яйцями по 17 гривень за штуку заллють дорогу, на віка стоятиме!

  3. А за шо должно прилетать: за яйца по 17 или за хорошие дороги? Может, хочешь обидеть важных людей, которые за это отвечают?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ