Россия разрушает Северодонецк, чтобы пировать на развалинах

0
678

Штурм Северодонецка не прекращается ни на час. Артиллерией противник разрушает до основания многоэтажки и объекты промышленности. Советские снаряды убивают бывших граждан СССР, – это истинное лицо россии.

Россия разрушает Северодонецк, чтобы пировать на развалинах.

По количеству вооружения у российской армии, которая сосредоточена у Северодонецка, в 20 раз превосходит украинскую армию. И , несмотря на это преимущество, наша армия сдерживает врага. Историческая битва за Донбасс идет сегодня.

Об этом в своем обращении сказал президент Владимир Зеленский:

«…У боях на Донбасі – а вони точно увійдуть у воєнну історію як одна з найбільш жорстоких битв у Європі і за Європу – українська армія й наша розвідка тактично все ж переграють російських військових. І це попри значну перевагу росіян у кількості техніки, а особливо – в артилерійських системах.

Ціна цієї битви для нас – дуже висока. Вона просто страшна. І ми щоденно звертаємо увагу партнерів на те, що тільки достатня кількість сучасної артилерії для України забезпечить нашу перевагу й нарешті кінець російських знущань з українського Донбасу.
….Ми маємо справу з абсолютним злом. І ми не маємо іншого вибору, ніж іти далі. Звільняти всю нашу територію. Вибивати окупантів з усіх наших областей. І хоча зараз ширина нашого фронту – вже понад 2,5 тисячі кілометрів, відчувається, що стратегічна ініціатива – все ж за нами…».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ