ПП Національний корпус, в Павлограде, разогнали предвыборный штаб Владимира Зеленского?

1
397

Павлоград не на шутку напугал команду Зеленского, парализовав работу предвыборного штаба: офис кандидата на пост Президента Украины Владимира Зеленского был опечатан 6 марта. Об этом сообщается на странице «Зе!команда» в Фэйсбуке.

“Сьогодні вранці ОПЕЧАТАЛИ офіс Зе!команди у Дніпропетровській області, місто Павлоград. Ми шоковані поведінкою людей-хейтерів Зеленського! ?

Зе!командівці Донбасу виявили ОПЕЧАТАНИЙ офіс з прикріпленим листом про штраф у 10 000 грн і негайне розірвання договору без повернення оплати за оренду. Як це сталося?

Розповідає представник Зе!офісу: “У перший же день роботи в нас був великий потік охочих приєднатися до команди і стати членом Зе!команди. Побачивши велику активність громадян нашого округу, адміністрація Гуллівера, спільно з найнятою охороною, члени якої є з ГО Національний корпус, увірвалися в офіс і адміністратор ТЦ поводилася агресивно та на зауваження не реагувала. Змусила зняти всю атрибутику Зе!команди. Коли менеджери почали знімати плакати, вона вирвала один та порвала. Адміністрація з охороною вивела всіх людей, що працювали і заповнювали анкети”.

Дивно? Нормально? Що ви думаєте з цього приводу? Кого карати?”, – говорится в сообщении.

За комментариями beg.dp.ua обратился в полицию.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Неужели почитателям шоумена с дутыми прОцентами дали пенделя.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ