Радянська ракета Х-22, замість капіталістів, убила 12-річну Василісу і 8-річного Ваню

0
462

Вночі 29 вересня росіяни вдарили по Дніпру радянською ракетою Х-22. Бойова частина ракети важить понад 900 кг, завдовжки – понад 11 метрів. Це дуже руйнівна та неточна ракета. Вона розроблялася з 1958 року та на озброєння була офіційно прийнята у 1971 році, щоб захищати народи СРСР від шкідливих капіталістів.

Радянського Союзу давно немає, росією правлять комсомольці та комуністи, а радянські ракети вбивають мирних жителів України.

Саме ця ракета Х-22 сьогодні вночі у Дніпрі вбила цілу родину. Мама двох дітлахів хотіла вберегти своїх дітей від війни, але радянська ракета цієї ночі сім’ю знищила .

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов:

«Я расскажу вам сегодняшнюю историю. То, что случилось на соседней с нами улице. Жила-была семья. Когда началась война, то мама решила перевезти малышей с проспекта Поля в более безопасное место. В частный сектор. К бабушке. Сегодня в их дом прилетала русская ракета. Воронка, которую вы все видели на фотографиях примерно 8 на 10 метров. Люди буквально испарились. Бабушка Алла, мама Наташа, дочка Василиса 12 лет и мальчик Иван, 8 лет от роду. И маленькая собачка Джек. Нет. Я буду откровенен до конца. Некоторые не просто испарились. Их нашли у соседей на крышах. На соседних улицах. А когда приехали спасатели, то на развалинах сидел старый пёс Крым. И выл. А по итогу приехал отец. Он служит в ЗСУ. Под Лиманом. Можно я дальше не буду продолжать? Я видел все собственными глазами».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ