Под взлетно-посадочную полосу Днепра провокаторы подложили информационную бомбу

0
447

Социальные сети продолжают веселить своих пользователей нелепыми слузами. Но не редко нелепые слухи носят провокационный характер. Их цель подорвать доверие к государственной власти.

Какие-то неизвестные репортеры объявили на всю Украину, что проектированием взлетно-посадочной полосы аэропорта в Днепре будет заниматься компания с российскими корнями ООО «Прогресстех».

Но это вранье.

Днепропетровская ОГА сделала по этому поводу заявление.

Заява Дніпропетровської ОДА  щодо дезінформації про проведення тендера  на проєктувальника злітно-посадкової  смуги аеропорту 

В інтернеті з’явилася інформація, що вже визначено проєктувальника злітно-посадкової смуги нового аеропорту на Дніпропетровщині. Мовляв, стратегічним для України об’єктом займатиметься компанія з російським корінням ТОВ «Прогресстех».
Офіційно заявляємо: це – фейк, який ґрунтується на незнанні автором публікації Закону «Про публічні закупівлі».

Тендер на визначення проєктувальника злітно-посадкової смуги проводить держпідприємство «Фінінпро». Воно розпоряджається коштами, які Мінінфраструктури спрямовує на будівництво злітно-посадкової смуги. Дніпропетровська ОДА не організовує та не проводить тендери, а виступає центром, який координує дії всіх учасників проєкту.

На сайті електронних держзакупівель Prozorro вже пройшов аукціон на визначення головного претендента на перемогу в тендері. Ним система дійсно обрала ТОВ «Прогресстех», оскільки ця компанія запропонувала найнижчу серед учасників ціну робіт. Але це ще НЕ ПЕРЕМОЖЕЦЬ тендеру.

Після аукціону за процедурою розпочинається перевірка тендерного комітету. Він докладно вивчить пропозицію претендента, його документи. Це триватиме щонайменше п’ять робочих днів. Претендент може отримати відмову через  недоліки, виявлені у його тендерній пропозиції. А на перемогу в тендері претендуватиме наступна компанія – учасниця аукціону.

Принципова позиція всіх причетних до будівництва аеропорту держорганізацій – діяти суворо в межах законодавства. Це ж стосується і вибору підрядників. Жодна компанія, яка має проблеми із Законом або не виконує умов тендерів, допущена до робіт не буде. Відтак «зрада»  відміняється.

Про всі етапи втілення проєкту будівництва аеропорту на Дніпропетровщині можна оперативно дізнаватися на сайті ОДА. Облдержадміністрація відкрита до співпраці та готова відповісти на запити журналістів в межах компетенції.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ