В Терновке проверили школьные бомбоубежища, которых в принципе нет

0
337

Спецкомиссии сегодня тщательно проверяют, как наличие так и состояние бомбоубежищ в учебных заведениях. 5 июля проверяли бомбоубежища Терновки.

Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского РУ ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

В Терновке проверили школьные бомбоубежища, которых в принципе нет“5 липня, з метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей і працівників у період 2022/23 навчального року, фахівці Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом із співробітниками Тернівської міської ради, відділу освіти,
Держпродспоживслужби та архітектурно – будівельної інспекції провели перевірки приміщень, які можуть бути використані як найпростіші укриття в навчальних закладах міста Тернівка.

В Терновке проверили школьные бомбоубежища, которых в принципе нетРейдова група звернула увагу на дотриманні вимог законодавства при експлуатації захисних споруд цивільного захисту, можливості використання найпростіших укриттів, а також перевірили справність систем життєзабезпечення, протипожежного захисту, наявність у приміщеннях вогнегасників тощо”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ