СБУ спільно з іноземними партнерами підвищує рівень протидії транснаціональним загрозам

0
177

Співробітники Служби безпеки України взяли участь у навчальному курсі з аналітичного забезпечення оперативно-розшукової діяльності у сфері протидії організованій злочинності та наркоторгівлі, який відбувся в Києві у рамках Проекту «Дія-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності».

Про це повідомляє Прес-центр СБ України.

Участь у тренінгу, проведеному представниками Служби координації аналітичних підрозділів Національної Поліції Іспанії також взяли співробітники Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Генеральної прокуратури України.

Основна увага учасників заходу була зосереджена на вивченні аналітичного циклу, ознайомленні з методами операційного, тактичного та стратегічного аналізу, використанні аналітичного програмного забезпечення, спеціалізованих програмних засобів, розробці методології SOCTA з подальшим удосконаленням аналітичних можливостей. Також фахівці Служби безпеки поглибили досвід застосування на практиці аналітичного інструментарію, зокрема діаграм причинно-наслідкових зв’язків, SWOT та PESTEL-аналізів у сфері протидії транснаціональній організованій злочинності та наркоторгівлі.

Іноземні партнери високо оцінили здобутки української спецслужби у сфері протидії міжнародному наркобізнесу та організованій злочинності та наголосили на подальшій активній підтримці Європейською стороною СБУ у протидії транснаціональним загрозам, спрямованим, у першу чергу, проти країн ЄС.

https://ssu.gov.ua/ua/videos/1/category/73/view/66

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ