Терновчан снова просят сделать запасы воды

0
395

В связи с ремонтом масляного выключателя, который подает электроэнергию на насосную станцию №5 водовода “Днепр – Западный Донбасс”, будет отключена подача воды на Терновку в течение суток 10 февраля.

Об этом сообщается на сайте КП ТЖКП

“До КП «ТЖКП» та ДМП ВКГ «Дніпро – Західний Донбас» надійшла телефонограма №68 від 09.02.2021 року від ПАТ «Укренерго», що на підстанції «Павлоградська №330» буде проводитись капітальний ремонт масляного вимикача Ф11, який постачає електричну енергію на насосну станцію №5 водогону «ДЗД».

У зв’язку з чим буде припинена подача води до ЦРП міста Тернівка та на вуглевидобувні підприємства регіону в середу, 10.02.2021 року з 8 до 16:00.

Протягом середи, 10 лютого 2021 року, водопостачання буде подаватися з резервуарів ЦРП м. Тернівка.

Прохання до мешканців міста Тернівка, заздалегідь протягом дня 9 лютого 2021 року, зробити необхідні запаси води, та економно її витрачати із системи централізованого водопостачання в день проведення ремонтних робіт 10 лютого 2021 року.

Звертаємо увагу, після завершення ремонтних робіт на насосній станції №5 водогону «Дніпро – Західний Донбас», потрібен певний час для повільного заповнення магістрального трубопроводу, аби мінімізувати можливі аварійні ситуації”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ