Павлоградцев просят в ближайшие выходные ограничить прогулки по улицам города и , без нужды, не садиться за руль

3
1209

До встречи нового года остается неделя, а зимы еще не было. Но ближайшие выходные напомнят нам непогодой, что до теплых дней еще далеко. Павлоград готовится к гололедице, мокрому снегу и ледяному дождю.

Коммунальщики Павлограда обращаются к населению, в ближайшие выходные, без нужды не пользоваться личным транспортом и ограничить прогулки по улицам

Об это сообщает КП  «Затишне місто».

“Згідно прогнозу погоди у найближчі вихідні дні очікується погіршення погодних умов.Працівники КП «Затишне місто» вже готові до негоди та провели усі необхідні підготовчі роботи. А саме — біля кожного мосту заздалегідь завезено посипочна суміш. Крім того, у разі виникнення ожеледиці, працівники комунального закладу будуть посипати пішохідні доріжки в усіх мікрорайонах міста.

Міський голова А.О. Вершина надав доручення керівникам комунальних служб, бюджетних організацій та установ, а також звернувся до керівників підприємств усіх форм власногті забезпечити у період негоди належний стан прилеглої території.

Звертаємося до усіх павлоградців без необхідності не корситуватися власним автотранспортом та обмежити пересування по вулиці під час ожеледиці.

Будьте обережні!”

3 КОММЕНТАРИИ

  1. С нуждой за руль не садитесь , на улицу по нужде выходить только если удобства не в доме а не во дворе.

    • Очєнь вумная місль. Долго думал? У вас товаріщ рєгрєс оформлєн послє травми голови?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ