Подсудимых и граждан, пострадавших от действий преступников, просят не давить на судей ужасным коронавирусом

0
261

Призрак коронавируса захватывает банки, вокзалы и постовые отделения. Под удар попадают общественные приемные и суды. Карантин – так карантин. Граждан просят, ради праздного любопытства, не появляться на судебных заседаниях. Не разносите инфекцию и не заявляйте об отводе судьям, с признаками простуды.
С таким заявлением выступил глава Совета судий Украины Богдан Монич:

Заява Голови Ради суддів України щодо карантинних заходів

« З 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин через спалах у світі короновірусу. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 11 березня.

Рада суддів України з розумінням ставиться до такого рішення Уряду позаяк воно має на меті убезпечити населення України від розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції.

З огляду на це, Рада суддів України звертається до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін. Також Рада суддів України просить громадян утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання.

Щодо проведення XVIII чергового з’їзду суддів України, що призначений на 6-7 квітня 2020 року у Києві, то наразі питання про його перенесення на інші дати не розглядається.

Проведення співбесід з кандидатами на посаду судді Конституційного Суду України заплановане на 27 березня 2020 року. Рада суддів України продовжить слідкувати за ситуацією та подальші рішення прийматиме в залежності від її розвитку».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ