Герої не вмирають: Тернівка прощатиметься з Русланом Васильєвим

0
454

Більше року Україна відстоює свою незалежність у війні з російськими окупантами. Ми платимо за свободу країни найвищу ціну – своє життя віддають наші найкращі сини. 

Знову сумна звістка надійшла до шахтарської Тернівки. 1 березня 2023 року, під час виконання бойового завдання поблизу м.Кремінна Луганської області загинув Васильєв Руслан Васильович.

Про це повідомляє прес-служба Тернівської міськради.

Народився Руслан 23 вересня 1984 року в м. Привілля Луганської області. Але все свідоме життя пройшло в Тернівці, бо у 1996 році хлопець з родиною переїхав в наше місто. Тут закінчив школу №5, а після – в ТПГЛ, де здобув спеціальність електрослюсаря підземного. У 2004 році Руслан проходив строкову службу в Збройних силах України. Після армії деякий час працював на шахті Дніпровська.

Життя зробило Руслана досвідченим воїном, адже у 2014-2015 роках він брав участь в АТО, де отримав поранення та повернувся додому. Президентом України був нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».

10 березня 2022 року Руслан був призваний на військову службу в Нацгвардію України та пішов боронити українську землю від збройної російської агресії.

Уся громада, міська влада та депутатський корпус висловлюють найщиріші слова співчуття сім’ї та рідним з приводу непоправної втрати.

Нехай добрий, світлий спомин про Руслана назавжди залишиться в серцях рідних, колег, друзів – усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була такою важливою в житті!

Слава Герою та вічна пам’ять!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ