Шахтарі Західного Донбасу прощаються з Леонідом Саєнком

0
424

Пішов з життя Почесний громадянин міста Першотравенська САЄНКО Леонід Якович 1925 року народження. Йому було 97. Життя його загартувало. Леонід Якович був учасник бойових дій Другої світової війни, працював директором РМЗ, був ветераном вугільної промисловості.

Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міськради.

“З 1974 року Леонід Якович працював директором Першотравенського ремонтно-механічного заводу. Очолював це підприємство понад 10 років.

На той час завод був єдиним підприємством у Західному Донбасі, яке здійснювало капітальний ремонт гірничо-шахтного устаткування, виготовляло запчастини, зварні металоконструкції тощо.

За часів керівництва Леоніда Яковича підприємство значно розвивалося та розширювалося. Було розпочато будівництво висотного цеху з ремонту гірничо-шахтного устаткування, введено в експлуатацію другий комплекс з виготовлення арочного кріплення важких видів, а також була зведена нова будівля адміністративно-побутового комбінату.

Леонід Якович Саєнко був нагороджений багатьма орденами та медалями в роки Другої світової війни, численними ювілейними медалями та місцевими відзнаками.

4 рази обирався депутатом Першотравенської міської ради.

Звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» присвоєно у 2014 році.

Першотравенська міська рада та її виконавчий комітет, міська рада ветеранів війни та праці висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять Леоніду Яковичу!”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ