Герої не вмирають: сьогодні Першотравенськ прощається з полеглим у боях за Україну Олександром Масловим

2
437

В боях за незалежність України гинуть найкращі наші хлопці. Так, 5 березня поблизу селища Білогорівка Луганської області у важких боях з російськими окупантами загинув наш земляк Маслов Олександр Володимирович, 15.05.1988 року народження.

Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міськради.

З 2019 року Олександр служив по контракту старшим солдатом в 54-тій окремій механізованій бригаді легендарного 46-го окремого штурмового батальйону “Донбас”. З самого початку збройного нападу рф з лютого 2022 року він перебував на передових позиціях. Олександр виріс у Першотравенську, навчався в середній школі №1, до служби в ЗСУ працював на шахті ім. Сташкова, мав багато друзів.

Він був відданим сім’янином та переконаним патріотом нашої Вітчизни. Олександр поклав життя за те, щоб його діти жили в незалежній вільній Україні, за спокій та мирне життя кожного з нас.

Відтепер наш захисник навічно у строю. У полеглого воїна залишились мати, сестра, брат, дружина і троє діток…

Першотравенська громада, міська рада та її виконавчий комітет схиляють голови у скорботі та висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, побратимам загиблого.

Шановні першотравенці, просимо віддати шану і провести полеглого Героя в останню путь. Прощання з Масловим Олександром відбудеться 12 березня о 12.00 год на вулиці Незалежності, біля будинку 17.

Вічна пам’ять нашому Герою – захиснику України!

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Какие красивые молодые ребята гибнут. Жить и жить, строить, растить детей……..
    Светлая память, море слёз наших…..

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ