Анатолiй Гриценко: Пропозиція Вакарчука – хибна і небезпечна.

0
386

Лидер партии “Гражданская позиция” Анатолий Гриценко назвал неправильным и небезопасным призыв партии “Голос” о выходе Украины из Минских договоренностей, хотя они мертвые. Политик считает , чтобы не навредить Украине, не нужно хлопать дверьми.

Об этом Гриценко написал на своей странице в Facebook:

Пропозиція Вакарчука – хибна і небезпечна.
Вакарчук пропонує Україні вийти з «Мінських угод». Неправильне і небезпечне для нашої країни рішення.
«Мінські угоди» є дійсно мертвими і шкідливими для України – таку оцінку я їм дав на другий день після їх підписання (Вакарчук тоді ще співав і державними справами не переймався).
Чому нам не можна демонстративно виходити з «Мінських угод»? Багато дров наламаємо – і досягнемо протилежного результату.

Західні партнери, які дотепер нас хоч якось (хтось щиро, а хтось через губу) підтримували, – з полегшенням махнуть рукою на Україну, звинуватять у неконструктивній безвідповідальній поведінці, недотриманні домовленостей, хутко знімуть з Росії санкції і в підсумку залишать нас з Путіним наодинці. Нас – не Путіна-агресора, вони в усіх гріхах будуть надалі звинувачувати. Допустити цього не можна! Шкода, що Вакарчук цього не розуміє.

Діяти треба відповідальніше, дипломатично чіткіше, врешті хитріше, якщо хочете.
Маємо переконати зарубіжних партнерів у хибності «Мінських угод» і їх недієздатності не грюканням дверима, а твердою послідовною і переконливою демонстрацією агресивної/неконструктивної позиції ворога – Росії. Світ має побачити, що

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ