При зборі металобрухту зникла 6-річна дівчинка

0
351

Поліція Донецької області звернулася за допомогою в розшуку 6-річної Аліни, яка пропала 19 червня у м. Гірняк

Прикмети дитини: зріст – 110 см, світле волосся, середньої статури, кругле обличчя, блакитні очі, курносий ніс, пухлі губи, на попереку родимка у формі серця, має дефект мови, була одягнута – різнокольорова футболка, бриджи темного кольору, різнокольорові шльопанці. Данні – Васютина Аліна Олександрівна 09.09.2010 р.н.

Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію про місцезнаходження дитини, звертатися на лінію 102.

Наразі встановлено, що 19 червня вдень Аліна разом із сестрами та сусідками-однолітками збирали металобрухт. Потім дівчинка побігла додому, аби відпроситися в матері до магазину, щоб купити морозиво та гумку й піти на гойдалку. Матір дозволила дівчинці піти. Батько у цей час спав. Продавець розповіла, що дійсно дівчинка заходила за морозивом. Потім вона пішла на гойдалку, де були й інші діти. Є відеозапис, на якому видно, як дитина йде з гойдалки, на перехресті зустрічає 6-річного Діму на велосипеді, розмовляє з ним та йде. Це останнє достовірно підтверджене її місцезнаходження.

Правоохоронцями встановлено також двох хлопчиків, які бачили дівчинку після цього. Близько 20.00 двоє хлопчаків бачили Аліну на залізниці, гукали її, та вона не відгукалася та пішла далі.

Також у результаті пошукових заходів поліцейські встановили одного зі свідків, який розповів, що 19 червня близько 22.30 бачив дитину, схожу на Аліну, яка йшла з боку Курахівки.

Наразі дівчинку шукають співробітники всіх відділ поліції області. Правоохоронці відпрацьовують кожну домівку у Гірнику, прочісують лісопосадки зі слідовими собаками, дачні кооперативи, водовідстійники, шахту, шахтні колектори, терикони, насосну станцію, всі підвали та горища багатоповерхівок у Гірнику. Перевіряють раніше засуджених осіб.

Працюють мобільні блокпости, в’їзди та виїзди до міста перекриті. Поліцейські відпрацьовують всі варіанти.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ