Прокуратура оскаржує вирок для вбивці

0
876

19 квітня 2017 року Вироком Павлоградського міськрайонного суду 60-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого п.4,6 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194 КК України навмисне вбивство з особливою жорстокістю і корисливими мотивами та умисне знищення або пошкодження майна, шляхом підпалу, вибуху, яке заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах) і засудили до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Нагадаємо, що в вересні 2016 року павлоградець вбив свою дружину, нанісши 128 ударів ножем з особливою жорстокістю, після чого заволодів грошима , які знаходились у потерпілої. Не зупинившись на скоєному, зловмисник вирішив знищити сумісну з дружиною квартиру, шляхом вибуху. В результаті чого, залишив сусідів без житла та спричинив майнову шкоду на загальну суму 2 млн.грн. В залі судового засідання обвинувачений свою провину визнав, але в щире каяття ані прокурор, ані свідки, ані син потерпілої не повірили.
Прокуратура вважає вирок суду м`яким для даного виду злочину.
Так, Павлоградська місцева прокуратура планує оскаржити вирок суду та наполягати в апеляційній інстанції на довічному позбавленні волі для обвинуваченого.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ