Анатолій Гриценко: До того влада носила Медведчука на руках

7
308

Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко прокоментував введення Україною санкцій проти Віктора Медведчука:

Нагадаю. Бо забувається.

Сполучені Штати привітали рішення РНБО. І принагідно нагадали, що вони ввели персональні санкції проти Медведчука ще у 2014-му році (17 березня 2014 року). Не 2021-го – 2014-го року! За що? «За підрив безпеки, територіальної цілісності та демократичних інституцій України». Наголошую: за підрив не Америки – за підрив України!

А що ж сама Україна, яку підривав Медведчук? Українська влада сподобилася ввести санкції …через 7 (сім) років. До того влада носила Медведчука на руках і врешті вивела його з-під плінтусу у вищу лігу – він став офіційно ключовим переговорником, багатократно наростив свій бізнесовий і медійний потенціал, став публічним політиком, щоденно був на екранах, увійшов в українську законодавчу владу…

Я завжди наголошую: відповідальність має прізвище! Бо влада – то загалом, а прізвище – це конкретно. Щоб не забувалося, ще деякі факти нагадаю: це прізвище разом з кумом Путіна засновувало СДПУ (о) і було в її керівних органах. Це прізвище через кума регулярно спілкувалося з Путіним, і не лише з міждержавних питань. Це прізвище… вже просто гидко згадувати.

Єдине питання, поки без відповіді: Коли для прізвища настане відповідальність? І за дії, і за бездіяльність. Згідно ККУ.

Справедливе питання?

7 КОММЕНТАРИИ

  1. Медведчук справедливый мужик. Его даже Путин уважает. Он Украину не продаст.

      • Та погоди еще. Бене пиндосы я–а прищемили. Так бегомдал указание Клоуну на сближение с Царем. Бегом проспект Бандеры обратно в Московский в Киеве. Потом с газом решать будут. Так что, глядишь, скоро ОПЗЖиста будут усиленно толкать в президенты. А “мегапатриоты” и “абынеяныки” уже все давно свалили в Польшу и Чехию, чего они и добивались от Майдана (ТОЛЬКО ЭТОГО!!!) Как-то так короче.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ