«Однокласниця» з Тернівки прокляла захисників України на віки віків

0
699

Уродженка Тульської області, яка проживає в Тернівці, сумуючи за своєю історичною батьківщиною та повністю схвалюючи російську агресію, прокляла захисників України. Жінку притягнули до суду.

Як повідомляється в матеріалах Тернівського міського суду,

Обвинувачена з червня 2022 року по серпень 2022року, розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи, з текстом: «Всем ублюдкам которые мне кидают в чат фотографии, видео, статейки о наших ребятах, находящихся в плену, об издевательствах нацистов над воинами РФ… так вот! Насты нет у вас Родины, нет у вас совести и не будет у вас и у ваших семей счастья, потому что карма вас настигнет и ваши дети и внуки будут прокляты матерями, жёнами и детьми наших защитников!

Россия всегда была есть и будет великой страной, а русский воин всегда будет освободителем и победителем!»; «За сух.паёк и пачку гривны, Жуя дежурный бутерброд, Идут УБЛЮДКИ Украины Идут… на собственный народ!!!!»…

13.01.2022 року співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання обвинуваченої було виявлено та вилучено мобільний телефон «Орро», за допомогою якої вона розповсюджувала дописи в мережі Інтернет.

Отже, своїми умисними діями жінка публічно заперечує здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічно закликає до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.

Під час судового розгляду вона повністю визнала свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України.

У судовому засіданні обвинувачена зазначила, що вона цілком розуміє характер обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України.

Дослідженням особи обвинуваченої встановлено, що вона раніше не судима, пенсіонерка, на обліку у лікаря-нарколога та лікаря-психіатра не перебуває, за місцем проживання охарактеризована позитивно.

В якості обставин, які пом`якшують покарання: щире каяття.

Суд ухвалив:

Визнати обвинувачену винною в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України та призначити їй покарання у виді позбавленням права обіймати будь-які посади у юридичних особах приватного права, на строк 10 років.

Речові докази по справі після набрання вироком законної сили:

-мобільний телефон «Орро» повернути власнику за належністю.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ