ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ ДНЯ М. ПАВЛОГРАДА

0
335

РОГРАМА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ ДНЯ М. ПАВЛОГРАДА

19 вересня 2015 року
Соборна площа

10.00 — Урочиста церемонія відкриття свята Дня міста Павлограда

11.00- 15.30 — Святкові вітання, акції, майстер-класи, виступи, творчі подарунки від Дитячих музичних шкіл, бібліотеки, Павлоградського драматичного театру ім.Б.Є.Захави, вищих навчальних закладів міста

11.00 — Фестиваль вуличної кухні (урочисте відкриття, конкурсна програма)

11.00-12.00 — Конкурс малюнків на асфальті

11.00 – 16.00 — Локація «Молодь за мирне та щасливе майбуття» (Мистецькі акції Центру молодіжного спілкування «Позитивного Павлограда»)

14.30 — Церемонія нагородження учасників та переможців ІХ Міжрегіонального мистецького фестивалю – ярмарку майстрів декоративно – прикладної творчості «Павлоград збирає друзів»

18.00 — 21.00 — Святкові вітання кращих творчих колективів

сквер ім. Т.Г.Шевченка

9.00-18.00 — Локація «Містечко майстрів» (куточок майстрів з декоративно – прикладного мистецтва, плетіння стрічок, Петриківський розпис, плетіння кіс, аква-грим, куточок фото майстрів, майстер клас з гончарства)

10.00-16.00 — ІХ Міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Павлоград збирає друзів”

10.00-14.00 — Виставка- презентація Вищих навчальних закладів м. Павлограда

11.00-12.00 — Локація «Серце віддаю рідному місту» (тренування з інструкторами міста, майстер клас по грі на музичних інструментах, художній куточок з аніматорами «Серце віддаю своєму місту», катання на конях, презентація національної кухні, скатертина миру, інтерактив з мешканцями та гостями міста, творчі вітання творчих колективів міста

12.00-13.00 — Локація «Павлоград – спортивний, щасливий, усміхнений» (показові виступи кінологічної служби, вихованців з художньої гімнастики, «Школи йоги», Павлоградської збірної команди з ушу та Павлоградської школи ушу)

13.00-14.00 — Локація «Літературна спадщина Павлограду» (виставка Павлоградського письменницького дому «Дивосвіт», читання Павлоградських авторів)

14.00-16.00 — Конкурсно-розважальна програма (сало-перегони, серце з перцем, Дівка краса-довжелезна коса, пиво чи квас (козацькі розваги), присядки з дівчатами, Танцюють всі по – українські, майстер клас з гопака, конкурс майстер-шеф для дітей, конкурс караоке по-українськи «Щас спою»)

16.00-17.30 — Традиційний танцювальний вечір за участю народного вокального чоловічого тріо «Фаетон», ансамблю циганської пісні «Чергеня»

Дитячий парк

9.00-13.00 — Виставка дитячої творчості “Тобі, рідне місто, присвячуємо”, майстер-класи з декоративно-прикладної творчості

11.00-13.00 — Показові виступи вихованців ДЮСШ, Дитяча розважально-ігрова програма “Вітаємо зі святом!”

13.00-15.00 — Розважальна програма для дітей від ТОВ “Снек ПРОДАКШН”

вул. Леніна

13.15-14.00 — Флеш — моб учнів ЗОШ міста

вул. Шевченка

11.00 — Святкування дня народження ТЦ “ГУЛІВЕР” — “ГУЛЛИВЕР И Я”

Парк ім. 1 Травня

11.20-12.00 — Церемонія відкриття ІV відкритого фестивалю – ярмарку «Голуби – птахи миру та єднання кожної родини»

20 вересня 2015 року о 11.00 (БК ім. Кірова)

Х відкритий фестиваль творчих колективів ветеранів війни та праці

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ