За 1000 грн. мошенники продают поддельные справки об отсутствии коронавируса и сертификаты

2
446

Справки об отсутствии у граждан коронавируса стали прибыльным бизнесом. Мошенники продают поддельные справки и сертификаты для выезда за границу. С печатями, бланками и подписями проблем никаких нет.

Одну из таких мошенниц задержала полиция Кривого Рога. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

Еще в марте в полицию начали поступали обращения от граждан о том, что кто-то использует бланки известных медицинских лабораторий и предоставляет поддельные справки. Во время проверки полученной информации правоохранители выяснили, что к распространению готовых справок причастна 41-летняя жительница Кривого Рога.За 1000 грн. мошенники  продают  поддельные справки об отсутствии коронавируса и сертификаты

“Як з’ясувалося, зловмисниця розклеювала по місту оголошення про надання довідок про відсутність у людини коронавірусної хвороби, після чого реалізовувала їх. При цьому замовникам відповідне медичне дослідження не проводилось. У такий спосіб можна було отримати сертифікати для виїзду громадян за кордон, а також довідки, що могли бути використані за місцем вимоги.

29 березня провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання фігурантки справи.

В ході слідчих дій правоохоронці з приміщення квартири вилучили три довідки про проходження тестів з відтисками печатки лабораторій, понад 50 тис. гривень, чорнові записи, мобільні телефони та банківську картку.

За вказаним фактом відкрито кримінальне поводження за попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

В рамках досудового розслідування правоохоронцями призначено ряд експертиз, вживаються заходи, направлені на встановлення причетності інших осіб до злочинної діяльності. Також вирішується питання про вручення жінці повідомлення про підозру”.

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ