Про добрі справи не кричать

0
363

Про добрі справи не кричать

Майже два роки на Сході країни тривають бойові дії. За цей час багато чоловіків різного віку було мобілізовано до лав Української армії та пішли добровольцями.
Весь цей час керівники фермерських господарств, працівники Павлоградської райдержадміністрації, медичні працівники та освітяни, жителі Павлоградського району зібрали кошти понад 10000 тис. грн., продукти харчування, теплі речі та предмети першої необхідності, та відправили військовим в зону АТО.
Жінками Павлоградської райдержадміністрації взимку була організована акція «Теплі речі своїми руками», в рамках якої у вільний від роботи час жінки в’язали для військових светри, шкарпетки, шапочки, шарфи, рукавиці.

Освітні заклади району постійно надають допомогу у вигляді медикаментів, одягу, маскувальних сіток, продуктів харчування, випічки.

Також на прохання військових було пошито та передано велику кількість державних прапорів. Учнівська молодь підтримує зв’язок з військовими, а декілька шкіл опікуються воїнами які перебувають в лікарнях, та проходять реабілітацію в санаторії «Солоний лиман». Діти власноруч випікають солодощі, виробляють обереги, дають концерти.

Під час проведення вечорниць, працівниками культури проведено ярмарки. Зібрані кошти передано волонтерам для придбання необхідних речей військовим.

Фермерськими господарствами надано пшеницю (для випічки хліба). Адміністрація знайшла підприємців які випікали хліб, тоді коли формувалась колона, щоб воїни їли свіжий хліб. Запчастини (для ремонту автомобілів),та інша технічна допомога від фермерів, підприємців, необхідні інструменти (для ремонту техніки в зоні АТО), паливно – змащувальні матеріали та багато іншого важко порахувати скільки. Та ми і не ставили собі таке завдання, бо всі наші дії це поклик серця. Є в районі фермери, сільські голови, підприємці які працюють напряму з окремими військовими підрозділами, намагаючись виконувати всі прохання, в одному селі навіть шили чоловічу білизну для бійців окремого підрозділу. Всіх цих людей можна назвати волонтерами, але в своїй більшості вони вимагають не називати своїх імен, бо вважають, що про добрі справи не кричать.

Нещодавно, 22 серпня 2015 року, до голови Павлоградської райдержадміністрації С.Є.Максимчука звернулись волонтери, з проханням допомогти зібрати продукти харчування для військових. Працівниками Павлоградської райдержадміністрації, фермерських господарств, стаціонарного відділення постійного проживання одиноких непрацездатних громадян с. Троїцьке за 2 дні було зібрано майже 2 тони овочів, фруктів, меду, олії… Волонтери були шоковані, бо вони приїхали маленькою машиною і довелось робити декілька ходок.

Багато зроблено, чи мало?

З одного боку це реальна допомога нашим воїнам, а з іншого – це прояв патріотизму який єднає людей, що мають добрі серця. Жоден з фермерів чи жителів Павлоградського району не залишився байдужим до звернень про допомогу військовим. І люди допомагають від щирого серця, мовчки, без галасу…
Тож вірю, що з такими щирими на благодійність, підтримку, співчуття громадянами найближчим часом на Україні запанує МИР!

зав.сектора інформаційної діяльності та зв”язків з громадскістю
Павлоградської райдержадміністрації Тетяна Заброда

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ