Народный депутат Роман Каптелов призвал поддержать Президента Украины Владимира Зеленского

0
707

Накануне встречи в нормандском формате 9 декабря в Париже, где президент Украины Владимир Зеленский впервые встретится с Владимиром Путиным, к своим избирателям обратился народный депутат 36-го округа Роман Каптелов. Он призвал поддержать Президента Украины Владимира Зеленского, сменив надпись под своим фото в Facebook на “Підтримую Президента! Підтримую Україну!”

Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

“Покажімо світові нашу єдність — підтримаймо позицію президента на перемовинах у Нормандському форматі! Будь ласка, зробіть репост цього посту — продемонструємо президенту нашу підтримку та згоду з його бажанням досягти миру в нашій країні!

Протести під час «Норманді» тільки зашкодять!
Тож у такій ситуації найкраще для українців та України — продемонструвати свою єдність. Єдність у тому, що ми хочемо миру на наших умовах:
• мир на основі суверенітету України;
• припинення вогню;
• повернення людей;
• повернення територій.

ВАЖЛИВО! Політики, які підбурюють людей на протести, заважають Україні стати суб’єктом міжнародної політики та шкодять позиціям України в процесі вирішення цього конфлікту.

Коли інші держави бачать, що в питаннях незалежності, суверенітету та миру країна єдина, вони це враховують і йдуть назустріч у переговорах”, – написал Роман Каптелов.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ