Привітайте переможців!

0
984

Привітайте переможців!Щорічно в Павлоградській районній школі естетичного виховання, окрім основного навчального процесу, проходять різноманітні навчально-виховні заходи, викладачі та учні школи приймають участь культурно-мистецьких заходах та творчих конкурсах!Особливе різнобарв’я конкурсів-фестивалів завжди дарує нам весняна пора.

“Протягом цьогорічної весняної пори ми прийняли участь вже у 5-ти творчих змаганнях регіонального, обласного та всеукраїнського рівнів, в кожному з яких стали Лауреатами-переможцями!!!, – повідомляє директор Павлоградської районної школи естетичного виховання С.Букшина. Це наш випускник-піаніст Сомов Вячеслав з Привовчанського (викладач Бабарицька Людмила Сергіївна) в обласному конкурсі учнів-піаністів, який щорічно проходить у Дніпропетровській академії музики ім.Глінки; юна художниця з Межирічі Уляна Бунакова (викладач Кошова Андріана Олександрівна) в регіональному конкурсі творчості «Єдина громада»; юна майстриня народного вокалу Ангеліна Гончаренко з Кочережок (викладач Шляхова Людмила Василівна) на Всеукраїнському фестивалі дитячо-юнацької творчості «Імперія зірок» в м.Дніпро.

Привітайте переможців!Приємною новиною на початку квітня стали довгоочікувані результати Відкритого міжнародного фестивалю-конкурсу «Марафон 2017» в м.Дніпро. Наші отримали три І місця: учениця класу фортепіано Черниш Кіра з Межирічі (викладач Тернова Ольга Володимирівна), учениці класу фортепіано Богуславської філії Ковтун Аліна, Гузь Вікторія (викладач Кондратенко Наталія Георгіївна) Вітаємо переможців!!!

Викладачі також мають свої мистецькі зустрічі-змагання. Наш викладач по класу гітари Москвітін Андрій Олександрович був запрошений до міста Мелітополь Запорізької області для проведення майстер-класу з гітарної джазової імпровізації.

А 5 квітня в Тернівці відбувся Регіональний фестиваль класичної музики викладачів мистецьких навчальних закладів «Музичний водограй». Серед учасників фестивалю викладачі не тільки Тернівки, Павлоградщини, а і Харківщини – з Лозівського училища культури і мистецтв. Нашу школу представляли викладач по класу фортепіано Лисенко Ірина Вікторівна з творами Баха та Шопена, та викладач класу гітари Москвітін Андрій Олександрович з віртуозним виконанням прелюдії з Бахівської сюїти та твору сучасного класика гітарної музики Ж.Б.Рейнхарда.

Педагогічний колектив щиро дякує батькам, всім небайдужим людям до естетичного, творчого виховання молоді за допомогу і підтримку в діяльності Павлоградської районної школи естетичного виховання, в організації поїздок та участі в конкурсах наших учнів”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ