Привіт із Чехії: У Тернівці переселенцям три дні видавали продуктові набори

0
325

З початку серпня Благодійний фонд «Право на захист» у партнерстві з Українським гуманітарним фондом (UHF) та чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in Need) організовує видачу продуктових наборів людям, які були вимушені залишити свої домівки в результаті бойових дій. З 9 серпня впродовж трьох днів, у приміщенні КУ “Територіальний центр соціального обслуговування м.Тернівка” представники БФ “Право на захист” видавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

Про це повідомляє прес-служба Терніської міськради.

Привіт із Чехії: У Тернівці переселенцям три дні видавали продуктові набориПродукти отримали ВПО, які попередньо зареєструвалися та відносяться до вразливих категорій населення згідно з умовами проєкту.

Привіт із Чехії: У Тернівці переселенцям три дні видавали продуктові набориВ наборах найнеобхідніші продукти загальною вагою 18 кг: крупи, макарони, консерви, олія та інше.За три дні видано 600 таких наборів.

Привіт із Чехії: У Тернівці переселенцям три дні видавали продуктові набориОргани місцевої влади та отримувачі допомоги щиро вдячні Українському гуманітарному фонду, організації «Людина в біді» та БФ “Право на захист” за підтримку в скрутні часи!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ