Є пропозиція присвоїти звання «Почесний громадянин Павлограда» всім воїнам, які загинули в боях під час цієї війни

0
509

Серед почесних громадян Павлограда є багато керівників підприємств, парторгів, лікарів, поетів, педагогів та заслужених шахтарів. Але досі це звання не присвоєно жодному воїну з-поміж тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.

Чи багато чи мало зробили для Павлограда наші звичайні 20-річні молоді люди чи наші 50-річні зрілі чоловіки, які пожертвували собою заради незалежності країни? – це питання до всіх нас. Можливо, варто вписати їхні імена в літопис міста? Або смерть на полі бою-це занадто мало для того, щоб заслужити повагу городян?

Чи місто – це не частина України?

Наприклад, депутати Нікополя показали, як треба увічнювати пам’ять про воїнів тих, хто віддав свої життя в боях за Україну: захисникам України з Нікополя, які загинули під час захисту держави від російського окупанта, посмертно присвоєні звання «Почесного громадянина міста Нікополя». Такі рішення ухвалили Нікопольською міською радою.

Наразі звання присвоєно 37 військовослужбовцям з Нікополя, яких поховали в період з березня до жовтня 2022 року.

Павлоград, Тернівка та Першотравенськ, – могли б наслідувати такий приклад. Щоб діти, дружини та матері загиблих воїнів відчули, що загиблі не забуті, а їхні імена назавжди входять в історію.

 

Віктор Абрамас

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ