Днепропетровщина приступила к вакцинации тех, кому глубоко за 80 лет

0
451

Пожилым людям, при смене сезонов, необходимо больше уделять внимания своему здоровью, чем молодым. Им однозначно не стоит отмахиваться от вакцинации для профилактики COVID-19. Со стороны медицинских работников к пенсионерам старше 80-ти лет особое внимание.

На Днепропетровщине уже стартовала ковид-вакцинация людей от 80 лет. Ее проводят в стационарных пунктах, открытых в амбулаториях региона. Об этом сообщила заместитель директора департамента здравоохранения Днепропетровской ОГА Татьяна Квитницкая.

На Дніпропетровщині стартували ковід-щеплення людей від 80 років. Їх проводять у стаціонарних пунктах, які відкрили в амбулаторіях регіону. Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

Стаціонарний пункт щеплення запрацював і в Новоолександрівській амбулаторії. Персонал – лікар і медсестра.
Спочатку пацієнта обстежують. Він дає письмову згоду на вакцинацію. Дані заносять до Електронної системи охорони здоров’я. Після щеплення – півгодини відпочинку в окремій кімнаті, під наглядом лікаря.

«У нас вже записалися на вакцинацію 200 мешканців громади, старших за 80 років. На жаль, не всі можуть дістатися пункту щеплення із сусідніх сіл. Тож плануємо виїжджати до таких пацієнтів додому», – сказав медичний директор Новоолександрівського ЦПМСД Сергій Сотник.

Загалом на Дніпропетровщині – 48 стаціонарних пунктів щеплення.
«Вакцинацію в таких пунктах проводять спеціально навчені медичні команди. Нині проходять підготовку ще 123 бригади. У планах – облаштувати в області понад 200 амбулаторних кабінетів COVID-щеплень», – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ