Около 200 представителей Западного Донбасса приняли участие в акции протеста под стенами Кабмина в Киеве

1
461

Сегодня, 7 октября, возле Кабмина, в Киеве, проходит акция протеста в защиту прав наемных работников Украины. В акции принимают участие представители НПГУ Западного Донбасса, ПРУП и шахтеры-инвалиды общественной организации «Захист».

Как сообщает НПГУ Западного Донбасса на своей странице в Facebook, профсоюзы выдвигают свои требования к правительству.

Около 200 представителей Западного Донбасса приняли участие в акции протеста под стенами Кабмина в КиевеВ частности митингующие требуют:

 

1. Ні – антитрудовим та антипрофспілковим законопроєктам від влади №5371, №5388, №2681!

2. Організаційно і фінансово забезпечувати реалізацію конституційного права громадян на повну і продуктивну зайнятість, гідну оплату і безпеку праці та здоров’я на робочих місцях.

3. Для зменшення енергетичної бідності і забезпечення гідних умов життя кожної української сім’ї ціни на український газ, тарифи на електроенергію та комунальні послуги мають стати доступними для населення.

4. Для скорочення бідності і соціальної нерівності затвердити Держбюджет України на 2022 рік з безумовним дотриманням визначених законами України матеріальних виплат і соціального захисту громадян, зокрема:
– мінімальної заробітної плати -6900 грн.;
– мінімальної пенсії – 3600 грн.;
– посадового окладу І тарифного розряду у бюджетній сфері – 6500 грн.

5. До кінця цього року погасити заборгованість із зарплати 140 тисячам працівників розміром майже 4 млрд грн, у т. ч. 1,3 млрд грн – працівникам державних шахт.

6. Припинити одержавлення самоврядних фондів загальнообов’язкового соціального страхування, ліквідувати дефіцит їх бюджетів та Пенсійного фонду України.

7.Забезпечити усім громадянам України конституційне право на якісну доступну освіту і медичні послуги та право молоді на перше робоче місце і молодій сім’ї – на житло.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Особенно удивил п.7. СССР был плохой и его нет, поэтому какое жилье? Медицина ещё есть хотя уволилось 73 000 чел., из высшего образования пока ещё есть: медицина, айтишники и все (остальное полный отстой).

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ