У Кривому Розі примусово відключили від електропостачання 70 комерційних об’єктів за порушеня правил економії електроенергії

0
250

У Кривому Розі жорстко контролюють дотримання підприємцями режиму тотальної економіки електроенергії. Поблажок немає нікому. Про це повідомляє голова Криворізької ОВА Олександр Вілкул.

Як я і попереджав, правила економії електроенергії у Кривому Розі контролюватимуться максимально жорстко.
Вчора з 17.00 до глибокої ночі 19 зведених бригад, які включали представників правоохоронних органів, патрулювали вулиці міста у всіх без винятку районах.

Незважаючи на приписи відключити зовнішню рекламу та ілюмінацію на всіх об’єктах бізнесу, знайшлися ті, хто вирішив, що наша спільна справа щодо утримання «енергетичного фронту» їх не стосується. Розмова була короткою, а в основному навіть без розмов бригади примусово відключили від електропостачання 70 комерційних об’єктів.

Водночас у цілому Кривий Ріг показав справжню згуртованість, дисципліну та витримку. Дякую всім жителям міста та всім підприємцям, хто поставився до економії з усією відповідальністю! Продовжуємо заощаджувати. Всі разом ми впораємося!

P.S. Якщо ще хтось не зрозумів – бригади працюють і сьогодні, і працюватимуть усі дні, доки діятиме режим суворої економії. Винятків не буде ні для кого.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ